Aizvadīts Latvijas čempionats daudzcīņās

🏃🏽 🇮🇹 10.-11. jūnijā piecās Itālijas pilsētās notika Itālijas klubu čempionāti. Tradicionāli uz Itāliju bija devušies arī 57 Latvijas vieglatlēti, pārstāvot 10 klubu krāsas. Latvijas vieglatlēti startēja trijās pilsētās: Palermo, Bergamo un Agropoli. Veiksmīgu startu rezultātā tika izcīnītas deviņas uzvaras, seškārt otrās vietas un septiņkārt trešās.

📌 Palermo notika spēcīgāko klubu, “A” (“Oro”- zelta) sacensības. Kur sporta skolas Arkādija treneris Mareks Ārents bija otrais kārtslēkšanā – 5.10m, bet Anete Kociņa bija trešā šķēpa mešanā – 51.37m.

📌 Sacensībās Bergamo startēja pēc Itālijas ranga nākamie labākie klubi, “A” (“Argento”- sudraba). Šeit latviešu panākumu bija vēl vairāk. Negaidīts, bet iepriecinošs bija Patrika Gailuma pēdējais, sestais šķēpa metiens – 84.05m, uzvara sacensībās ar jaunu personīgo rekordu un vietu pasaules labāko desmitā. Vēl viena uzvara Bergamo augstlēcējai Patrīcijai Jansonei – 1.80m. Otrās vietas Vēl trīs treša vieta Invidai Mauriņai 400m – 55,41 sek.

📌 Arī sacensībās pēc ranga zemākajā līgā “B” finālā Agropoli pilsētā mūsu vieglatlētiem atzīstami panākumi. Valteram Kreišam zelts kārtslēkšanā – ar jauno personīgo rekordu 5.25m. Un sudraba medaļa Elzai Lešinskai tāllēkšanā – 5.79w m.