Sporta skolas "Arkādija" REKORDI

Sievietēm

AugstlēkšanaAgate Lāce 2005.g.1m 69cm2019.06.08.Jēkabpils
Augstlēkšana (U18)Agate Lāce 2005.g.1m 69cm2019.06.08.Jēkabpils
Augstlēkšana (U16)Agate Lāce 2005.g.1m 69cm2019.06.08.Jēkabpils
Daudzcīņa_5-cīņa(U16)Enija Pļaviņa 2003.g.3246p.2018.06.09.Ogre
Daudzcīņa_6-cīņa (U14)Inese Bembere 2006.g.3416p.2019.06.29Ventspils
Daudzcīņa_7-cīņa (U18)Jana Stafeckis 1998.g.4589p.2014.06.13Valmiera
Daudzcīņa_7-cīņa (U16)Agate Lāce 2005.g.3724p. 2019.06.08.Jēkabpils
KārtslēkšanaIldze Bortaščenoka 1987.g.3m 96cm2010.06.11.Valmiera
TāllēkšanaNora Jaunzproģe 1991.g.6m 02 cm2011.06.10Valmiera
Tāllēkšana (U23)Nora Jaunzproģe 1991.g.6m 02 cm2011.06.10Valmiera
Tāllēkšana (U20)Jana Stafeckis 1998.g.5m 86cm2014.06.18.Valmiera
Tāllēkšana (U18)Jana Stafeckis 1998.g.5m 86cm2014.06.18.Valmiera
Tāllēkšana (U16)Santa Tone 1986.g.5m 30cm2001.08.11Rīga
TrīssoļlēkšanaSanta Matule 1992.g.13m 72cm2012.06.08.Valmiera
Trīssoļlēkšana (U23)Santa Matule 1992.g.13m 72cm2012.06.08.Valmiera
Trīssoļlēkšana (U20)Santa Matule 1992.g.13m 40cm2011.06.03Valmiera
Trīssoļlēkšana (U18)Patrīcija Muravjova 1999.g.11m 84cm2017.05.23Ogre
Trīssoļlēkšana (U16)Anastasija Kovaļova 1997.g.11m 44cm20011.07.10Jēkabpils
2000 m kavēkļiSigita Lapiņa 1999.g.7:32.732018.05.12.Ogre
2000 m kavēkļi (U20) (76.20h)Sigita Lapiņa 1999.g.7:32.732018.05.12.Ogre
2000 m kavēkļi (U18) (76.20h)Aleksandra Panovska 1990.g.7:34.182004.06.19.Rīga
2000 m kavēkļi (U16) (76.20h)Aleksandra Panovska 1990.g.7:34.182004.06.19.Rīga
3000 m kavēkļi (76.20h)Lāsma Grīnberga 1987.g.11:18.712010.07.10Jēkabpils
3000 m kavēkļi (U18) (76.20h)Aleksandra Panovska 1990.g.12:13.302007.08.04.Rīga
100 m/b (83.80h)Anita Trumpe13,261998.06.19.Tallina (Igaunija)
100 m/b (U23) (83.80h)Paula Sprudzāne 1999.g.14.312019.05.03.Natitočes (ASV)
100 m/b (U20) (83.80h)Paula Sprudzāne 1999.g.13.932018.07.21.Jelgava
100 m/b (U18) (76.20h)
Paula Sprudzāne 1999.g.13.702016.07.15.Tbilisi (Armēnija)
100 m/b (U16) (76.20h)
Paula Sprudzāne 1999.g.14.352014.06.19.Rīga
400 m/b (76.20h)Justīne Paula zīle 2003.g. 1:06.432019.06.07.Jelgava
400 m/b (U20) (76.20h)
Justīne Paula zīle 2003.g. 1:06.432019.06.07.Jelgava
400 m/b (U18) (76.20h)
Justīne Paula zīle 2003.g. 1:06.432019.06.07.Jelgava
400 m/b (U16) (76.20h)
Justīne Paula zīle 2003.g. 1:10.5122.05.2017.Ogre
300 m/b (U16) (76.20h)
Beatrise Zvirgzdiņa 2002.g.46.222017.06.22.Saldus
400m+300m+200m+100mBrante, Bīviņa, Ķigure, Cīrule2:16.702019.06.21.Jēkabpils
4×100 mBalode, Gūtmane, Ķigure, Šēfere48.952018.07.28.Ogre
4×400 mVītola, Slaidiņa, S.M.Kaufelde, S.Kaufelde4:04.762014.08.02.Ogre
100 mJeļena Savilova 1979.g.11.781999.07.02.Valmiera
100 m (U23)Alevtina Gūtmane 1999.g.12.712019.06.26Jelgava
100 m (U20)Paula Sprudzāne 1999.g.12,082017.06.03.Valmiera
100 m (U18)Paula Sprudzāne 1999.g.12.142015.07.21.Valmiera
100 m (U16)Paula Sprudzāne 1999.g.12.282014.06.07.Rīga
200 mJeļena Savilova 1979.g.24.161999.07.11.Valmiera
200 m (U23)Paula Sprudzāne 1999.g.25.792019.07.19Rēzekne
200 m (U20)Paula Sprudzāne 1999.g.24.88 2016.07.22.Viļņa (Lietuva)
200 m (U18)Paula Sprudzāne 1999.g.24.902016.06.03.Rīga
200 m (U16)Paula Sprudzāne 1999.g.25.562014.05.17.Rīga
300 m Patrīcija Cīrule 2001.g.41.672017.08.02.Rēzekne
300 m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.41.672017.08.02.Rēzekne
300 m (U16)Jeļizaveta Romaņenko 2004.g.41.652019.08.01Alborga (Dānija)
400 mPatrīcija Cīrule 2001.g.55.562019.07.13.Viru (Igaunija)
400 m (U23)Ieva Ješkina 1988.g.55.812009.06.11.Valmiera
400 m (U20)Patrīcija Cīrule 2001.g.55.562019.07.13.Viru (Igaunija)
400 m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.56.872017.07.08.Ogre
400 m (U16)Jeļizaveta Romaņenko 2004.g.58.41 2019.07.13.Viru (Igaunija)
800 mIrina Latve 1981.g.2:02.142000.07.29.Rīga
800 m (U23)Irina Latve 1981.g.2:05.662001.08.18Valmiera
800 m (U20)Irina Latve 1981.g.2:02.142000.07.29.Rīga
800 m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.2:06.372018.06.15.Ogre
800 m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.2:12.582005.07.04.Valmiera
1000m Inna Poluškina 1984.g.2:47.112003.02.09.Rīga
1000m (U20)Inna Poluškina 1984.g.2:47.112003.02.09.Rīga
1000m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.2:47.212006.08.05.Rīga
1000m (U16)Amanda Valtasa 2005.g.3:00.022019.07.20.Venspils
1500 mInna Poluškina 1984.g.4:10.852003.08.09.Kauņa (Lietuva)
1500 m (U23)Irina Latve 1981.g.4:21.442003.06.14.Venspils
1500 m (U20)Inna Poluškina 1984.g.4:10.852003.08.09.Kauņa (Lietuva)
1500 m (U18)Jeļena Ština 1986.g.4:12.672003.06.14.Venspils
1500 m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.4:21.862005.06.04.Rīga
2000 m Inna Poluškina 1984.g.5:54.562007.06.16.Vieta nav zināma
2000 m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.5:55.482006.07.14.Rīga
3000 mInna Poluškina 1984.g.8:42.862006.07.25.Galan (Irāna)
3000 m (U23)Inna Poluškina 1984.g.9:05.871998.05.27Rīga
3000 m (U20)Inna Poluškina 1984.g.8:50.692003.08.03.Rīga
3000 m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.9:13.582006.06.17.Rieti, Itālija
3000 m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.9:14.762005.07.27.Baltijas
5000 mJeļena Prokopčuka 1976.g.14:47.712000.08.01.Stoholma (Zviedrija)
5000 m (U23)Jeļena Prokopčuka 1976.g.15:30.761998.06.06Malme (Zviedrija)
5000 m (U20)Inna Poluškina 1984.g.15:22.432003.08.02.Rīga
5000 m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.16:12.512006.06.17.Rieti, Itālija
5000 m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.16:38.512004.08.13.Venspils
10000 mJeļena Prokopčuka 1976.g.32:02.962001.06.17Lille (Francija)
10000 m (U23)Jeļena Prokopčuka 1976.g.33:29.041998.08.02Maskava (Krievija)
10000 m (U20)Jeļena Prokopčuka 1976.g.34:21.841995.06.11Tallina (Igaunija)
10000 m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.35:53.002007.09.16.Rīga
Šķēpa mešana (600gr)Anete Kociņa 1996.g.64m 47cm2017.06.18.Bidgošča (Polija)
Šķēpa mešana (U23) (600gr)Anete Kociņa 1996.g.64m 47cm2017.06.18.Bidgošča (Polija)
Šķēpa mešana (U20) (600gr)Anete Kociņa 1996.g.60m 01cm2015.08.08Venspils
Šķēpa mešana (U18) (500gr)Katrīna Sirmā 1994.g.50m 46cm2011.05.07Liepāja
Šķēpa mešana (U18) (700gr)Katrīna Sirmā 1994.g.47m 02cm2010.07.03Valmiera
Šķēpa mešana (U16) (600gr)Katrīna Sirmā 1994.g.49m 55cm2011.05.07Rīga
Šķēpa mešana (U16) (400gr)Andrija Priedīte 1997.g.49m 45cm2011.05.20Rīga
Vesera mešana (4kg)Karīna Orlova 1988.g.54m 17cm2014.06.08.Rīga
Vesera mešana (U18) (3kg)Sofija Trifonova 1990.g.55m 85cm2013.05.25Alita
Vesera mešana (U16) (3kg)Sofija Trifonova 1990.g.47m 71cm2011.04.30.Jabloneca (Čehija)
Lodes grūšana (4kg)Aivita Smiļģe 2000.g.12m 28cm2019.06.21.Jēkabpils
Lodes grūšana (U20) (4kg)Aivita Smiļģe 2000.g.12m 28cm2019.06.21.Jēkabpils
Lodes grūšana (U18) (3kg)Aivita Smiļģe 2000.g.13m 67cm 2017.08.05.Valmiera
Diska mešana (U20) (1kg)Aivita Smiļģe 2000.g.37m 30cm2018.05.04.Aizkraukle
AugstlēkšanaMāra Kesnere1m 69cm 2010.03.06.Kuldīga
Augstlēkšana (U18)Anastasija Krasavina 2000.g.1m 68cm 2017.02.11.Rīga
Augstlēkšana (U16)Anastasija Krasavina 2000.g.1m 60cm2014.02.01.Klaipēda (Lietuva)
Daudzcīņa_5-cīņa (U16)Inese Bembere 2006.g.2927.p. 2020.01.25.-26.Rīga
KārtslēkšanaIldze Bortaščenoka 1987.g.4m 05cm2010.02.05Rīga
TāllēkšanaAndželika Krastiņa 1970.g.6m 33cm2000.01.05Rīga
Tāllēkšana (U23)Santa Matule 1992.g.5m 87cm2013.02.16Kuldīga
Tāllēkšana (U20)Patrīcija Muravjova 1999.g.5m 52cm2019.02.08Kuldīga
Tāllēkšana (U18)Jana Stafeckis 1998.g.5m 44cm2015.01.30Rīga
Tāllēkšana (U16)Beatrise Zvirgzdiņa 2002.g.5m 37cm2017.02.24.Rīga
TrīssoļlēkšanaSanta Matule 1992.g.13m 33cm2013.03.01.Gēteborga (Zviedrija)
Trīssoļlēkšana (U23)Santa Matule 1992.g.13m 33cm2013.03.01.Gēteborga (Zviedrija)
Trīssoļlēkšana (U20)Santa Matule 1992.g.13m 11cm2011.01.22.Rīga
Trīssoļlēkšana (U18)Patrīcija Muravjova 1999.g.11m 80cm2017.02.04Kuldīga
Trīssoļlēkšana (U16)Anastasija Kovaļova 1997.g.11m 41cm 2012.12.21.Klaipēda (Lietuva)
2000 m kavēkļi (U20) (76.20)Alīna Sokunova 2004.g.7:19.842020.02.07.Kuldīga
2000 m kavēkļi (U18) (76.20)Alīna Sokunova 2004.g.7:19.842020.02.07.Kuldīga
60m/b (83.80h)Paula Sprudzāne 1999.g.8.572017.02.25.Minska
60m/b (U23) (83.80h)Paula Sprudzāne 1999.g.8.872019.02.24.Birmingema (Anglija)
60m/b (U20) (83.80h)Paula Sprudzāne 1999.g.8.572017.02.25.Minska
60m/b (U18) (76.20h)Paula Sprudzāne 1999.g.8.442015.01.30.Rīga
60m/b (U16) (76.20h)Paula Sprudzāne 1999.g.8.722014.02.08.Kuldīga
4×200 mKaufelde, Šēfere, Strautiņa, Vītola1:45.092015.02.20.Kuldīga
4×200 m (jauktā) Judovs,Mauriņa,Romaņenko, Kalpurs1:40.782020.02.07.Kuldīga
60 mEvija Šēfere 1994.g.7.602019.02.16Kuldīga
60 m (U23)Evija Šēfere 1994.g.7.692016.01.16.Kuldīga
60 m (U20)Paula Sprudzāne 1999.g.7.632017.01.27.Rīga
60 m (U18)Paula Sprudzāne 1999.g.7.692016.03.12.Kuldīga
60 m (U16)Paula Sprudzāne 1999.g.7.792014.02.08Kuldīga
200 mEvija Šēfere 1994.g.24.982019.02.16.Kuldīga
200 m (U23)Evija Šēfere 1994.g.26.442015.02.20.Kuldīga
200 m (U20)Nora Ķigure 2001.g.25.492019.02.08.Kuldīga
200 m (U18)Nora Ķigure 2001.g.26.662017.01.07.Panavežas (Lietuva)
200 m (U16)Nora Ķigure 2001.g.26.772016.12.09.Klaipēda (Lietuva)
300 m Anna Frančeska Slaidiņa 1997.g.40.652015.12.20.Minka (Baltkrievija)
300 m (U23)Ieva Ješkina 1988.g.41.112009.02.01.Kuldīga
300 m (U20)Anna Frančeska Slaidiņa 1997.g.40.652015.12.20.Minka (Baltkrievija)
300 m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.41.272018.12.20.Minka (Baltkrievija)
300 m (U16)Liāna Grigorjeva 2006.g.42.382020.12.01.Valga (Igaunija)
400 m Patrīcija Cīrule 2001.g.57.002020.02.07.Kuldīga
400 m (U23)Ieva Ješkina 1988.g.57.362009.02.21.Kuldīga
400 m (U20)Patrīcija Cīrule 2001.g.57.002020.02.07.Kuldīga
400 m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.57.902018.02.23.Rīga
400 m (U16)Milana Tatarņikova 2001.g.1:04.342016.01.22.Rīga
500 m (U18)Jeļena Ština 1986.g.1:16.812003.02.23.Rīga
600m Patrīcija Cīrule 2001.g.1:34.062018.12.20.Minka (Baltkrievija)
600m (U23)Ieva Ješkina 1988.g.1:36.102009.02.04.Rīga
600m (U20)Patrīcija Cīrule 2001.g.1:34.062018.12.20.Minska (Baltkrievija)
600m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.1:34.582018.12.08.Klaipēda (Lietuva)
600m (U16)Patrīcija Cīrule 2001.g.1:38.562016.12.09.Klaipēda (Lietuva)
800 mInna Poluškina 1984.g.2:11.122004.02.07.Rīga
800 m (U23)Inna Poluškina 1984.g.2:11.122004.02.07.Rīga
800 m (U20)Patrīcija Cīrule 2001.g.2:10.152020.02.15.Kuldīga
800 m (U18)Patrīcija Cīrule 2001.g.2:11.602018.02.02.Kuldīga
800 m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.2:16.032005.01.21.Rīga
1000m Inna Poluškina 1984.g.2:47.112003.02.08.Rīga
1000m (U23)Inna Poluškina 1984.g.2:51.882003.02.08.Rīga
1000m (U20)Inna Poluškina 1984.g.2:47.112003.02.08.Rīga
1000m (U18)Jeļena Ština 1986.g.2:51.752003.02.26.Tallina (Igaunija)
1000m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.2:55.152004.01.24.Kauņa (Lietuva)
1500 mInna Poluškina 1984.g.4:16.682004.02.15.Belfāsta (Ziemeļīrija)
1500 m (U23)Inna Poluškina 1984.g.4:16.682004.02.15.Belfāsta (Ziemeļīrija)
1500 m (U20)Inna Poluškina 1984.g.4:22.472002.02.23Tallina (Igaunija)
1500 m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.4:24.482006.02.17.Vieta nav zināma
1500 m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.4:25.622005.02.19.Tallina (Igaunija)
2000m Daniela Fetcere 1990.g.6:08.902006.01.27.LČ (Vieta nav zināma)
2000m (U23)Inna Poluškina 1984.g.6:16.252005.02.27.Rīga
2000m (U20)Daniela Fetcere 1990.g.6:08.902006.01.27.LČ (Vieta nav zināma)
2000m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.6:08.902006.01.27.LČ (Vieta nav zināma)
2000m (U16)Kamilla Vanadziņa 2003.g.6:59.662017.02.24.Rīga
Viena jūdzeDiāna Panovska 1994.g.5:50.462011.02.25.Rīga
3000 mJeļena Prokopčuka 1976.g.8:44.662000.02.27.Ģente (Beļģija)
3000 m (U23)Inna Poluškina 1984.g.8:57.862004.02.14.Belfāsta (Ziemeļīrija)
3000 m (U20)Daniela Fetcere 1990.g.9:15.202006.02.22.Moģiļeva (Baltkrievija)
3000m (U18)Daniela Fetcere 1990.g.9:15.202006.02.22.Moģiļeva (Baltkrievija)
3000m (U16)Daniela Fetcere 1990.g.9:23.992005.03.05.Moģiļeva (Baltkrievija)
Lodes grūšana (4kg)Aivita Smiļģe 2000.g.12m 41cm2019.01.12Kuldīga
Lodes grūšana (U20) (4kg)Aivita Smiļģe 2000.g.12m 41cm2019.01.12Kuldīga
Lodes grūšana (U18) (4kg)Aivita Smiļģe 2000.g.12m 83cm2017.02.04Kuldīga
Lodes grūšana (U18) (3kg)Aivita Smiļģe 2000.g.13m 32cm2017.03.04Šauļi (Lietuva)
Lodes grūšana (U16) (3kg)Katrīna Kļava 2003.g.9m 09cm2018.02.15Rīga

Sporta skolas "Arkādija" REKORDI

VĪRIEŠIEM

DISCIPLĪNAS Vārds Uzvārds Rezultāts Gads Vieta
AugstlēkšanaDāvis Kuks 1994.g.1m 93cm2013.06.07Rīga
Augstlēkšana (U23)Aleksejs Sidorovs 1997.g.1m 85cm2017.06.16.Ogre
Augstlēkšana (U20)Dāvis Kuks 1994.g.1m 93cm2013.06.07Rīga
Augstlēkšana (U18)Dāvis Kuks 1994.g.1m 91cm2011.06.17Venspils
Augstlēkšana (U16)Aleksejs Sidorovs 1997.g.1m 80cm2012.06.21.Valmiera
Daudzcīņa_8-cīņa (U16)Aleksejs Sidorovs 1997.g.3795p. 2012.02./03.Valmiera
Daudzcīņa_7-cīņaEdmunds Semjonovs 1991.g.3973p.2016.01.30.Rīga
Daudzcīņa_10-cīņa (U23)Krišjānis Eikens 1992.g.7166p. 2012.06.22.Tallinā (Igaunija)
KārtslēkšanaMareks Ārents 1986.g.5m 60cm2012.03.25.Našvila (ASV)
Kārtslēkšana (U16)Edvards Vaļeiņa 1997.g.3m 30cm 2011.07.10Jēkabpils
TāllēkšanaJānis Leitis 1989.g.7m 98cm2011.07.30.Liepāja
Tāllēkšana (U23)Pēteris Pauls Vīksne 1996.g.7m 29cm2017.02.10.Venspils
Tāllēkšana (U20)Staņislavs Olijars 1979.g.7m 57 cm1997.01.18Krīgersdorpa (D-Āfrika)
Tāllēkšana (U18)Staņislavs Olijars 1979.g.7m32cm1996.06.09Tallina ( Igaunija)
Tāllēkšana (U16)Artūrs Sokoolovs6m 39cm2013.07.05Valmiera
TrīssoļlēkšanaPāvels Kovaļovs 1990.g.15m 29cm2011.07.30Liepāja
Trīssoļlēkšana (U20)Aleksejs Sidorovs 1997.g.14m 87cm2015.06.28.Jēkabpils
Trīssoļlēkšana (U18)Aleksejs Sidorovs 1997.g.14m 43cm2014.05.16.Rīga
Trīssoļlēkšana (U16)Aleksandrs Korčagins 2002.g.12m 66cm2017.06.21.Saldus
2000 m kavēkļi (91.40h)Alberts Blajs 1995.g.5:57.332012.08.09.Viru (Igaunija)
2000 m kavēkļi (U18) (91.40h)Alberts Blajs 1995.g.5:57.332012.08.09.Viru (Igaunija)
2000 m kavēkļi (U16) (76.20h)Mihails Filipovičš 2004.g.6:42.23 2019.06.29Venspils
3000 m kavēkļiAlberts Blajs 1995.g.8:43.972016.06.10.Lapinlahti (Somija)
3000 m kavēkļi (U23)Alberts Blajs 1995.g.8:53.252017.06.11.Valmiera
3000 m kavēkļi (U20)Alberts Blajs 1995.g.8:52.472014.07.25.Jūdžina (ASV)
3000 m kavēkļi (U18)Alberts Blajs 1995.g.9:27.582012.07.06.Liepāja
110 m/b (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.13.281999.08.23.Seviļa (Spānija)
110 m/b (U23) (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.13.281999.08.23.Seviļa (Spānija)
110 m/b (U20) (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.13.491998.07.11Valmiera
110 m/b (U20) (9.14-1.00h)Staņislavs Olijars 1979.g.13.711997.05.24Valmiera
110 m/b (U18) (8.80-1.00h)Staņislavs Olijars 1979.g.14,041996.08.04Rīga
110 m/b (U18) (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.14.521996.09.20.Rīga
110 m/b (U18) (9.14-91.4h)Vladislavs Osipenko 1999.g.14.842016.06.25.Jēkabpils
110 m/b (U16) (8.25-83.8h)Marks Ozoliņš 2004.g.15,062019.07.13Viru (Igaunija)
400 m/b (91.4h)Kārlis Daube 1989.g.52.672010.06.19.Belgradā
400 m/b (U23) (91.4h)Kristaps Valters 1989.g.57.112011.05.07Rīga
400 m/b (U20) (91.4h)Vjačeslavs Černihs 1987.g.56.012005.06.04Rīga
400 m/b (U18) (83.8h)Alekss Pugejs 2003.g.1:03.36 2019.06.21.Jēkabpils
400 m/b (U18) (84.0h)Vjačeslavs Černihs 1987.g.56.292004.07.18Rīga
300m/b (U16) (76.2h)Mihails Filipovičš 2004.g.41.17 2019.06.29Venspils
400m+300m+200m+100mZaharovs,Judovs, Pjazings, Kalnpurs2:03.742019.06.21.Jēkabpils
4×100 mKarulis, Zūdiņš, Leitis, Sietiņš42.522015.08.08.Venspils
4×400 mEvertovskis, Karlsons, Vaļinščikovs, Ārents3:21.092015.08.09.Venspils
100 mStaņislavs Olijars 1979.g.10.451998.01.30.Blumfontenā (Dienvidāfrika)
100 m (U23)Jānis Leitis 1989.g.10.712011.05.26.Rīga
100 m (U20)Staņislavs Olijars 1979.g.10.451998.01.30.Blumfontenā (Dienvidāfrika)
100 m (U18) Ričards Kristaps Millers 1997.g.10.952014.06.13.Valmiera
100 m (U16)Ričards Kristaps Millers 1997.g.11.50 2012.30.06Liepāja
200m Staņislavs Olijars 1979.g.20.972000.07.09Kauņa (Lietuva)
200m (U23)Staņislavs Olijars 1979.g.20.972000.07.09Kauņa (Lietuva)
200 m (U20)Staņislavs Olijars 1979.g.21,071998.01.30.Blumfontenā (Dienvidāfrika)
200 m (U18)Staņislavs Olijars 1979.g.22,051996.09.14.Rīgā
200 m (U16)Toms Safranovs 1995.g.23.442010.07.03Venspils
400 mJānis Leitis 1989.g.45.882012.06.28.Helsinki (Somija)
400 m (U23)Jānis Leitis 1989.g.46.462011.06.10.Valmiera
400 m (U20)Valērijs Valinščikovs48.452016.07.29.Ogre
400 m (U18)Deivids Bandars  1993.g.49.512011.07.09.Jēkabpils
400 m (U16)Alfrēds Apinis 1999.g.53.412014.08.07.Rīga
800 m Pauls Ārents 1991.g.1:48.68 2014.07.20.Sopota (Polija)
800 m (U23)Pauls Ārents 1991.g.1:48.74 2013.05.30.Rīga
800 m (U20)Deivids Bandars  1993.g.1:54.712011.07.09Jēkabpils
800 m (U18)Oskars Bormanis 1991.g.1:55.112008.07.26.Valmiera
800 m (U16)Oskars Bormanis 1991.g.2:02.51 2006.07.14.LČ (vieta nav zināma)
1000mKristaps Valters 1989.g.2:26.242010.06.25.Kohilā (Igaunija)
1500 mPauls Ārents 1991.g.3:48.342015.06.09.Tartu (Igaunija)
1500 m (U23)Alberts Blajs 1995.g.3:48.642016.06.10.Valmiera
1500 m (U20)Alberts Blajs 1995.g.3:49.912014.06.14.Tartu (Igaunija)
1500 m (U18)Alberts Blajs 1995.g.4:01.992019.07.05.Bauska
1500 m (U16)Jegors Ivanovs 2002.g.4:19.842017.07.15.Rīga
3000 mAlberts Blajs 1995.g.8:15.492014.05.29.Rīga
3000 m (U23)Alberts Blajs 1995.g.8:23.802015.08.08Rīga
3000 m (U20)Alberts Blajs 1995.g.8:15.492014.05.29.Rīga
3000 m (U18)Alberts Blajs 1995.g.8:56.162011.06.02.Rīga
3000 m (U16)Gustavs Zvirgzdiņš 2000.g.9:51.192014.07.12.Ogre
5000 mDimitrijs Serjogins 1993.g.14:23.802016.07.01.Valmiera
5000 m (U23)Dimitrijs Serjogins 1993.g.14:51.052013.07.26Jēkabpils
5000 m (U20)Andrejs Tokarevs 1982.g.14:47.092000.07.28Rīga
5000 m (U18)Viktors Sļesarenoks 1985.g.14:56.832001.08.18Valmiera
5000 m (U16)Viktors Sļesarenoks 1985.g.15:27.582000.07.28Rīga
10000 m Viktors Sļesarenoks 1985.g.30:10.102005.05.18.Rīga
10000 m (U23)Viktors Sļesarenoks 1985.g.30:10.102005.05.18.Rīga
10000 m (U20)Dimitrijs Slešarenoks 1982.g.30:36.942000.08.08Kauņa (Lietuva)
10000 m (U18)Viktors Sļesarenoks 1985.g.31:23.282001.06.17Rīga
Maratons (U20)Viktors Sļesarenoks 1985.g.2:22.08.02004.09.19.Varšavā (Polija)
Pusmaratons (U23)Viktors Sļesarenoks 1985.g.1:06.40.02006.09.02.Tallinā (Igaunija)
Soļošana 3 km (U16)Bruno Apsalons 2004.g.17:52.932019.06.29.Venspils
Soļošana 5 km (U16)Bruno Apsalons 2004.g.32:35.002019.04.27.Birstonas (Lietuva)
Šķēpa mešana (800gr)Zigismunds Sirmais 1992.g.86m 61cm2014.06.17Ostravā (Čehija)
Šķēpa mešana (U23) (800gr)Zigismunds Sirmais 1992.g.86m 61cm2014.06.17Ostravā (Čehija)
Šķēpa mešana (U20) (800gr)Zigismunds Sirmais 1992.g.84m 69cm 2011.06.22Bauska
Šķēpa mešana (U18)(700gr)Patriks Gailums 1998.g.77m 15cm2015.06.14.Jelgava
Šķēpa mešana (U16) (600gr)Patriks Gailums 1998.g.68m 86cm2014.05.16.Rīga
Šķēpa mešana (U14) (400gr)Patriks Gailums 1998.g.56m 88cm2011.09.24.Koknese
Diska Mešana Andrejs Jakobsons 1973.g.43m 60cm 2001.06.17Rīga
Diska Mešana (U18) (1.5kg)Edvards Kolidzejs 1999.g.59m 50cm 2015.04.01MSĢ
Diska Mešana (U16) (1kg)Andrejs Samburs 1995.g.45m 06cm2010.07.02Venspils
Vesera mešana (7kg)Igors Sokolovs 1974.g.72m 46cm2005.06.05Rīga
Vesera mešana (U23) (7kg)Edgars Gailis 1991.g.61m 42cm2011.07.30Liepāja
Vesera mešana (U20) (6kg)Jevgeņijs Mokušins 1986.g.60m 85cm2005.06.04Rīga
Vesera mešana (U18) (5kg)Edvards Kolidzejs 1999.g.66m 85cm2016.05.14.Ailia (Toronto)
Vesera mešana (U16) (4kg) Maksims Borovikovs 1996.g.51m 49cm2011.06.18.Venspils
Lodes grūšana (7,257kg)Andrejs Samburs 1995.g.15m 66cm2014.08.01Ogre
Lodes grūšana (U23) (7,257kg)Krišjānis Eikens 1992.g.14m 05cm2012.07.06.Liepāja
Lodes grūšana (U20) (7,257kg)Andrejs Samburs 1995.g.15m 66cm2014.08.01Ogre
Lodes grūšana (U20) (6kg)Andrejs Samburs 1995.g.17m 55cm 2014.07.11Ogre
Lodes grūšana (U18) (5kg)Andrejs Samburs 1995.g.16m 70cm 2012.07.28Venspils
Lodes grūšana (U16) (4kg)Andrejs Samburs 1995.g.16m 55cm2010.08.10Jēkabpils
DISCIPLĪNAS Vārds Uzvārds Rezultāts Gads Vieta
Augstlēkšana Aleksejs Sidorovs 1997.g.1m 97cm2016.01.09.Kuldīga
Augstlēkšana (U23)Aleksejs Sidorovs 1997.g.1m 95cm2017.03.03.Tallina (Igaunija)
Augstlēkšana (U20)Aleksejs Sidorovs 1997.g.1m 97cm2016.01.09.Kuldīga
Augstlēkšana (U18)Edmunds Semjonovs 1991.g.1m 85cm2014.01.30.Rīga
Augstlēkšana (U16)Aleksejs Sidorovs 1997.g.1m 70cm 2012.12.21.Klaipēda (Lietuva)
Daudzcīņa_5-cīņaVladislavs Osipenko 1999.g.2645p.2014.02.23.-24.Rīga
Daudzcīņa_7-cīņaEdmunds Semjonovs 1991.g.4225p.2018.01.27.Rīga
KārtslēkšanaMareks Ārents 1986.g.5m 60cm2013.02.23.Kuldīga
Kārtslēkšana (U20)Pauls Pujāts 1991.g.5m 05cm2010.02.13.Kuldīga
Kārtslēkšana (U16)Edvards Valeiņa 1997.g.3m 40cm2012.01.22Rīga
TāllēkšanaJānis Leitis 1989.g.7m 98cm2011.07.30Liepāja
Tāllēkšana (U23)Jānis Leitis 1989.g.7m 98cm2011.07.30Liepāja
Tāllēkšana (U20)Ņikita Paņkins 1992.g.7m 60cm2011.02.25Rīga
Tāllēkšana (U18)Artūrs Sokolovs 1998.g.6m 81cm2015.01.30Rīga
Tāllēkšana (U16)Ričards Kristaps Millers 1997.g.6m 12cm2012.03.04.Rīga
TrīssoļlēkšanaPāvels Kovaļovs 1990.g.15m 82cm2010.02.28Kuldīga
Trīssoļlēkšana (U23) Pāvels Kovaļovs 1990.g.15m 82cm2010.02.28Kuldīga
Trīssoļlēkšana (U20) Roberts Jānis Zālītis 2000.g.14m 30cm2018.02.10.Rīga
Trīssoļlēkšana (U18)Aleksejs Sidorovs 1997.g.14m 74cm2014.12.13.Klaipēda (Lietuva)
Trīssoļlēkšana (U16)Aleksejs Sidorovs 1997.g.12m 96cm2012.12.21.Klaipēda (Lietuva)
2000 m kavēkļi (U18) (76.20)Artūrs Lapiņš 2002.g.6:30.952019.02.08.Kuldīga
60m/b (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.7,502000.02.26Ģente (Beļģija)
60m/b (U23) (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.7.502000.02.26Ģente (Beļģija)
60m/b (U20) (9.14-1.067h)Staņislavs Olijars 1979.g.7.681998.03.14.Valensija (Spānija)
60m/b (U20) (99.1h)Staņislavs Olijars 1979.g.7,601998.02.07.Rīga
60m/b (U18) (9.14-91.40h)Vladislavs Osipenko 1999.g.8.312016.01.15Valga (Igaunija)
60m/b (U16) (8.25-83.8h)Vladislavs Osipenko 1999.g.8.572014.02.08Kuldīga
60m/b (U16) (8.50-84h)Linards Ruks9,522020.12.01.Valga (Igaunija)
4×200 mBormanis, Zūdiņš, Karulis, Evertovskis1:31.062015.02.20.Kuldīga
4×200 m (jauktā) Judovs,Mauriņa,Romaņenko, Kalpurs1:40.782020.02.07.Kuldīga
60 mStaņislavs Olijars 1979.g.6.701998.02.07.Rīga
60 m (U23)Reinis Kreipāns 1994.g.6,882016.02.12Rīga
60 m (U20)Staņislavs Olijars 1979.g.6.701998.02.07.Rīga
60 m (U18)Stepans Kolontajs 2002.g.7.00 2019.02.08.Kuldīga
60 m (U16)Ričards Kristaps Millers 1997.g.7,502012.03.03.-02.Lietuva
200 mJānis Leitis 1989.g.21.652012.02.26.Kuldīga
200 m (U23)Jānis Leitis 1989.g.21,982012.02.13.Kuldīga
200 m (U20)Valērijs Valinščikovs 1997.g.22,452016.01.05.Panaveža (Lietuva)
200 m (U18)Valērijs Valinščikovs 1997.g.23,112014.12.13.Klaipēda (Lietuva)
200 m (U16)Ņikita Končakovs 2000.g.24,042015.12.12.Lietuva
300 mValērijs Valinščikovs 1997.g.34.922019.01.12.Liepāja
300 m (U23)Valērijs Valinščikovs 1997.g.34.922019.01.12.Liepāja
300 m (U20)Valērijs Valinščikovs 1997.g.34.942016.01.16.Kuldīga
300 m (U18)Alens Judovs 2003.g.36,372020.02.07.Kuldīga
300 m (U16)Alfrēds Apinis 1999.g.38.482014.02.08.Kuldīga
400 mJānis Leitis 1989.g.47.102012.02.25.Kuldīga
400 m (U23)Oskars Bormanis 1991.g.48.73 2013.02.16.Kuldīga
400 m (U20)Oskars Bormanis 1991.g.50.092010.02.28.Rīga
400 m (U18)Jānis Silinieks 1990.g.51,562007.01.19.Rīga
400 m (U16)Oskars Bormanis 1991.g.54.302006.02.04.Vieta nav zināma
500m Kristaps Valters 1989.g.1:08.672013.03.21.Rīga
600mOskars Bormanis 1991.g.1:20.682010.02.14.Kuldīga
600 m (U23)Pauls Ārents 1991.g.1:21.882012.12.21.Minska
600 m (U20)Oskars Bormanis 1991.g.1:20.682010.02.14.Kuldīga
600 m (U18)Alfrēds Apinis 1999.g.1:25.492016.12.09.Lietuva
600 m (U16)Alfrēds Apinis 1999.g.1:29.102014.12.13.Klaipēda (Lietuva)
800 mPauls Ārents 1991.g.1:49.932015.02.18.Atlona (Īrija)
800 m (U23)Oskars Bormanis 1991.g.1:51.2616.02.2013.Kuldīgā
800 m (U20)Oskars Bormanis 1991.g.1:54.852010.02.28.Kuldīga
800 m (U18)Jegors Ivanovs 2002.g.2:02.702019.02.16.Kuldīga
800 m (U16)Oskars Bormanis 1991.g.2:10.552006.02.04.Vieta nav zināma
1000m Pauls Ārents 1991.g.2:24.542015.01.17.Kuldīga
1000 m (U23)Alberts Blajs 1995.g.2:26.992017.01.21.Kuldīga
1000 m (U20)Alberts Blajs 1995.g.2:30.152015.02.15.Kuldīga
1000 m (U18)Deivids Bandars  1993.g.2:33.542010.05.21.Maskava
1000 m (U16)Jegors Ivanovs 2002.g.2:47.202017.12.08.Klaipēda (Lietuva)
1500 mAlberts Blajs 1995.g.3:54.962018.02.17.Kuldīgā
1500 m (U23)Alberts Blajs 1995.g.3:57.472015.02.20.Kuldīga
1500 m (U20)Alberts Blajs 1995.g.3:57.472015.02.20.Kuldīga
1500 m (U18)Alberts Blajs 1995.g.4:16.452018.02.17.Kuldīga
1500 m (U16)Alberts Blajs 1995.g.4:38.942016.01.22.Rīga
Viena jūdzeDimitrijs Serjogins 1993.g.4:29.542016.03.09.Rīga
2000mAlberts Blajs 1995.g.5:28.302015.11.14.Kuldīga
2000m (U23)Alberts Blajs 1995.g.5:28.302015.11.14.Kuldīga
2000m (U20)Alberts Blajs 1995.g.5:36.2516.11.2013.Kuldīga
2000m (U18)Alberts Blajs 1995.g.6:03.192010.12.17.Klaipēda (Lietuva)
2000m (U16)Alberts Blajs 1995.g.6:03.192010.12.17.Klaipēda (Lietuva)
3000 mDimitrijs Serjogins 1993.g.8:18.502017.02.19.Kuldīga
3000 m (U23)Alberts Blajs 1995.g.8:25.452018.02.10.Kuldīga
3000 m (U20)Alberts Blajs 1995.g.8:25.762014.02.20Kuldīga
3000 m (U18)Alberts Blajs 1995.g.9:04.2812.02.2011.Kuldīga
Soļošana 2 km (U16)Bruno Apsalons 2004.g.12:16.242019.01.27.Rīga
Lodes grūšana (7,257kg)Krišjānis Eikens 1992.g.14m 05cm2013.02.01.Tallina (Igaunija)
Lodes grūšana (U23) (7,257kg)Krišjānis Eikens 1992.g.14m 05cm2013.02.01.Tallina (Igaunija)
Lodes grūšana (U20)(6kg)Andrejs Samburs 1995.g.16m 01cm2013.02,09Kuldīga
Lodes grūšana (U18) (5kg)Andrejs Samburs 1995.g.17m 39cm2012.02.11Kuldīga
Lodes grūšana (U16) (4kg)Andrejs Samburs 1995.g.15m 00cm2010.01.16Rīga
Lodes grūšana (U14) (3kg)Patriks Gailums 1998.g.14m 39cm2013.02.02.Rīga
  • Sporta skola “Arkādija” ir Rīgas pašvaldības dibināta, akreditēta profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde, kura īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas vieglatlētikā, distanču slēpošanā un interešu izglītības programmas vieglatlētikā, veicinot sporta attīstību Rīgā.
  • Skolas administrācija atrodas Cieceres ielā 9, taču nodarbības notiek citās Rīgas sporta bāzēs un skolās.
  • Šobrīd skolā strādā 32 profesionālās ievirzes un 2 interešu izglītības treneri, ar augstāko pedagoģisko izglītību, kuri kopā trenē 791 audzēkņus.
  • Sporta skola “Arkādija” vairākas reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu vieglatlētikā, kā arī regulāri izcīna godpilnas vietas distanču slēpošanā klubu un sporta skolu kopvērtējumā.

Rekvizīti

Maksātājs: Rīgas pilsētas pašvaldība
NMR kods: 90011524360
PVN reģ.Nr. LV90011524360
Juridiskā adrese: Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Banka: Luminor Bank AS, NDEALV2X
Konta Nr.: LV07NDEA0021000916071
Saņēmējs: IKSD Sporta skola “Arkādija”
Adrese: Cieceres iela 9, Rīga, LV 1002

Kontakti

© 2020 mājas lapas izstrādātājs – Graphic.lv