Eiropas U23 čempionāts
 
🇪🇺 Četras dienas Eiropas un arī Latvijas vieglatlētu draugu domas bija pievērstas Somijas pilsētai Espoo, kur notika U23 vecuma grupas junioru čempionāts. Šogad Espoo startēja 15 Latvijas izlases dalībnieki, no tiem trīs sporta skolas Arkādija audzēkņi. 
 
📌 Sacensību pirmajā dienā, rīta startu sesijā, 800m distancē ļoti veiksmīgi startēja Invida Mauriņa, uzstādot jaunu personīgo rekordu – 2:04,93 un iekļūstot finālā, tomēr sacensības nākamajā dienā noslēdza 8.vietā ar rezultātu 2:06,92.
 
📌 Sacensību trešajā dienā, mūsu tāllēcēja Kitija Paula Melnbārde pirmo lēcienu veica cerīgi – 6.09m, bet sekojošās divas neveiksmes rezultējās ar 22. vietu.
 
📌 Valtera Kreiša starts atnesa mums priecīgu ziņu par ceturto vietu kārtslēkšanā un pat divkārt labotu personīgo rekordu. Valters pirmajos mēģinājumos pieveica 5,20 m un 5,35 m augstumus. Abi personīgie rekordi tika laboti otrajos mēģinājumos – vispirms 5,50 m un pēc tam arī 5,60 m.
 
👉🏽 Čempionātā divi no trīs labotajiem personīgajiem rekordiem pieder mūsu audzēkņiem Invidai Mauriņai un Valteram Kreišam.
 
💥  Jāatzīmē, ka Sporta skolas Arkādija audzēkņi Latvijas izlases sastāvā guvuši vienas no augstākajām vietām! Priecājamies par mūsu talantīgajiem audzēkņiem un treneriem, kas nesuši Latvijas un Arkādijas vārdu Eiropā! 👏🏽