Trīs dienu garumā, no 27.-29. augustam, Madonā norisinājās Pasaules kausa rollerslēpošanā trešais posms. Pirmā sacensību diena aizvadīta ar 200 m distanci sprintā, kur Sporta skolas “Arkādija” audzēkne SAMANTA KRAMPE, izcīnīja 2. vietu 🥈junioru grupā sievietēm, savukārt 200 m distancē junioriem vīriešu konkurencē Sporta skolu Arkādija pārstāvēja BRUNO KRAMPE (8.vieta), ALEKSANDRS ARTŪRS ĻŪĻE (9.vieta), ROBERTS MĀRTIŅŠ KLAUĢIS (18. vieta). JĒKABS SKOLNIEKS (21.vieta) un NILS KRISTIĀNS LĪBIETIS (22. vieta).

Sacensību otrajā dienā masu starta junioru sieviešu konkurencē SAMANTA KRAMPE ierindojās 6. vietā, taču junioru vīriešu konkurencē startēja ALEKSANDRS ARTŪRS ĻŪĻE (9. vieta) un BRUNO KRAMPE (15. vieta).

Sacensību noslēdzošajā dienā SAMANTA KRAMPE izcīnīja bronzas medaļu 🥉klasiskajā stilā ar intervāla startu, taču junioru vīriešu grupā cīnījās BRUNO KRAMPE (10. vieta), ALEKSANDRS ARTŪRS ĻŪĻE (11. vieta), JĒKABS SKOLNIEKS (16. vieta) un ROBERTS MĀRTIŅŠ KLAUĢIS (18. vieta).

Sveicam un lepojamies ar mūsu sporta skolas audzēkņiem un treneriem Guntars Namsons, Artūrs Švūksts, Ineta Kravale 🏆👏🏼