Sporta skolas "Arkādija" audzēknis Jēkabs Skolnieks atgriezies no starptautiskās distanču slēpošanas nometnes Itālijā.

Sporta skolas “Arkādija” audzēknis JĒKABS SKOLNIEKS atgriezies no starptautiskās distanču slēpošanas nometnes Itālijā. 👏🏼
Jēkabs par dalību distanču slēpošanas nometnē Itālijā:
“Šajā nometnē pārstāvēju Latviju, kā Sporta skolas “Arkādija” audzēknis, uz to devos kopā ar treneri un audzēkni no Krāslavas sporta skolas. Nometnes galvenais mērķis ir dot valstīm iespēju attīstīties distanču slēpošanā. Trentino apgabalā notiekošā nometne iekļāva 14 valstis, kur katru valsti pārtāvēja viens jaunietis un jauniete. Gan apmācībās, gan pārējā laikā tika izmantota angļu valoda.
Šī Starptaustiskās Slēpošanas Federācijas organizētā nometne iekļāva slēpošanas vispārējas tehnikas attīstīšanu un uzlabošanu caur padziļinātu strādāšanu ar tehniku, sprintiem, nobraucieniem un daudz citiem distanču slēpošanas aspektiem. Treniņu procesā tika organizētas arī testa sacensības, kuras man un pārējiem dalībniekiem deva teicau iespēju novērtēt treniņu procesā apgūtos slēpošanas elementus. Treniņi notika ne tikai uz slēpēm, bet arī bija spēka, skriešanas treniņi un jogas nodarbības, pārādot treniņu procesa dažādību. Manuprāt, treniņnometnes atrašanās vieta bija izcila, jo bija pieejamas divas ļoti labas kvalitātes trases kā Lago di Tesero un Passo di Lavaze. Es ļoti novērtēju šo iespēju, jo tā man deva labu pieredzi un vērtīgus ieguvumus.”
📍Jāpiemin, ka šajā nometnē pārstāvēt valsti tiek dota vien 2 jauniešiem.
Teksts un foto: Jēkabs Skolnieks